ВСП "Маріупольський фаховий коледж ДВНЗ "ПДТУ"

Литвиненко Ірина Федорівна

Викладач вищої категорії дисципліни "Українська мова", викладач-методист, голова міського методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Маріупольського регіону, переможець обласного конкурсу  в номінації "Моніторінг і оцінка якості навчання та виховання". Нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України,  грамотою Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, грамотою Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Маріупольського регіону.

Освіта - вища,

- Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов ім.Крупської, 1996р. французька мова, українська мова та література; вчитель французької мови, української мови та літератури.

- Донецький національний університет, 2011р., економіка підприємства, спеціаліст з економіки підприємства.

Загальний педагогічний стаж 21 рік, посаду заступника директора з навчальної роботи обіймає з 2006 року.

Успішно здіснює науково-методичну і науково-дослідну діяльність, спрямовану на підвищення кваліфікації, педагогічної і професійної майстерності викладачів та студентів коледжу. Має власні методичні розробки, друковані статті у збірниках матеріалів науково-практичних конференцій ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (2014., 2015., 2016.); у збірнику матеріалів Регіональної науково-методичної конференції викладачів закладів фахової передвищої освіти Маріупольського регіону «Підготовка конкурентоспроможного молодшого спеціаліста: реалії, проблеми, перспективи» (2017).

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку і виховання молодих фахівців, розвиток вищої освіти нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, грамотами і подяками ректора ДВНЗ «ПДТУ», директора Маріупольського фахового коледжу ДВНЗ «ПДТУ».

Дисципліни, які викладає:

  Дисципліна Посилання 
Українська мова (АХ) навчальні матеріали

Українська мова (МН)

навчальні матеріали